SSSTuvalet bloğunu klozetinize olabildiğince dik olarak yerleştirdiğinizden ve sifonla gelen suyun akışına göre ayarladığınızdan emin olun. Dac Tuvalet Bloklarının kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Ergonomik olarak klozet kenarının altına iyice yerleşmesi için özel tasarlanmıştır.

Dac Tuvalet Blokları klozetinizde hijyenin ve ferahlığın devamlılığı için kullanılır. Kireç birikintisi oluşumunu önler, inatçı kirleri temizler. Her bir sifon sonrası parfüm içeren teknolojisi sayesinde tuvaletinize ve banyonuza hoş bir koku verir. Tuvaletinizin temiz ve ferah kaldığından emin olmak için derinlemesine temizlik zamanları aralarında Dac Tuvalet Bloklarını düzenli kullanın.

Dac Aqua Power beş bölmeden oluşan kafese sahip katı bir tuvalet bloğudur. Dac Double Power iki farklı bölmeden oluşan sıvı bir tuvalet bloğudur. Her ikisi de tuvaletinizde ilk sifondan son sifona kadar hijyenik temizlik ve parfüm ferahlığı sağlar.

Dac Tuvalet Bloklarının kullanım süresi tuvalet tipine, su basıncına, su akışına ve tuvalet kullanma sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Dac Tuvalet Blokları yaklaşık olarak tuvaletinizde 3-4 haftaya kadar dayanabilir. Ayrıca, eşit olmayan suyun akış çeşidi ve tuvalet bloğunun klozete doğru yerleştirilmemesi nedeniyle bloklar farklı zamanlarda tükenebilirler.

Mavimsi kalıntıları doğrudan suyla temizleyebilirsiniz. Uzun süre beklemiş ve kurumuş mavimsi lekeler oluşması durumunda Dac Jel Power ile lekeleri bir klozet fırçası yardımıyla temizleyebilirsiniz.

 

Eldiven kullanmanız önerilir. Eğer ürün cildinizle temas ederse, temiz su ile iyice yıkamalısınız ve kıyafetlerinizi tekrar kullanmadan önce yıkamalısınız.

 

Klozet kenarının altındaki alan genel olarak suyun en fazla aktığı bölgedir. Bu nemli bölgede, mikroplar kolayca çoğalıp diğer bölgelere yayılabilir. Bu nedenle tuvaletinizi düzenli ve derinlemesine temizlemenizi öneriyoruz. Dac Jel Power tuvaletlerin hijyenik bir şekilde temizlenmesi için geliştirilmiştir. Dac Jel Power’i iyice havalandırılan alanlarda ve pencere varsa açıkken kullanmanızı önemle öneriyoruz. Dac Jel Power, şişe üzerindeki kullanım talimatlarına göre kullanıldığında, bir sağlık riski beklenmez. SAÇ veya DERİ ile temasında cildi su ile yıkayınız/duş alın. Maruz kalan kıyafeti tekrar kullanmadan önce yıkayın. GÖZ ile teması halinde uzun süre su ile yıkayın. YUTULMASI HALİNDE: Ağzı yıkayın. Kusmaya teşvik etmeyin.